Gospodarstwo agroturystyczne
Gospodarstwo Eko-agroturystyczne "ZAGRODA" położone jest w pięknej i malowniczej okolicy Gorców u podnóża góry Turbacz w obrębie Gorczańskiego Parku Narodowego.
Dom usytuowany jest w zacisznym miejscu blisko lasu (50m) , w odległości 350m od rzeki Porębianki.
Czyste powietrze i mikroklimat panujący w naszej okolicy, sprzyja wypoczynkowi i regeneracji sił. W odległości 70 km nie ma żadnych zakładów przemysłu ciężkiego.
Wokół domu jest duża przestrzeń rekreacyjna.

Proponujemy oddzielny budynek wyłącznie do dyspozycji gości z dwoma osobnymi wejściami. Dostępne są pokoje 2-3-4 osobowe, każdy z własną łazienką, tarasami lub balkonami. W każdym pokoju znajduje się dostęp do internetu i telewizji.
Budynek posiada kategorię dwie gwiazdki * *
Na terenie budynku znajduje się świetlica, w której jest kominek, aneks kuchenny, stół do gry w tenisa stołowego oraz RTV. Gospodarstwo oferuje całodzienne wyżywienie. Zapewniamy smaczne posiłki. Gospodyni bardzo dobrze gotuje, w tym potrawy regionalne, wykorzystując produkty z własnego gospodarstwa rolnego. Dom posiada parking dla gości.Posiadamy KORT TENISOWY, plac zabaw dla dzieci, altankę oraz duży ogród, gdzie można spędzić wolny czas przy grilu lub ognisku. Można wybrać się na spacery do pobliskiego lasu lub zażywać kąpieli w pobliskiej rzece.Bardzo mile widziane są rodziny z dziećmi, gdyż mamy czynne gospodarstwo, które zapewnia bezpieczny kontakt z przyrodą i zwierzętami. W gospodarstwie można zobaczyć krówkę, kurki, psa, kota i inne zwierzęta.


Nasze gospodarstwo stanowi doskonałą bazę wypadową na Turbacz , Stare Wierch, Tobołów gdzie znajdują się schroniska. Po górach rozciągają się liczne malownicze szlaki rowerowe i piesze. Zimą zapraszamy na narty.

W okolicy znajduje się kilka wyciągów orczykowych i krzesełkowych. W odległości 3 km znajduje się stadnina koni, korty tenisowe, boisko sportowe, park z zabytkowym dworkiem i licznymi pomnikami przyrody.
Gospodarstwo położone jest 3 km od miasta Mszana Dolna, 2 km od Gminy Niedźwiedź, 12 km od Rabki gdzie znajduje się park dziecięcej rozrywki "Rabkoland" .

Cennik

Ceny zależą m.in. od długości pobytu i ilości osób

- ceny od 45 do 60 zł/doba (cena przy min. okresie pobytu 2 dni)
- śniadanie 17 zł/osoba, obiad 25 zł/osoba
- dzieci do 2 lat bezpłatnie w pokoju rodziców
- zwierzęta domowe 15 zł/doba (po uzgodnieniu)


Zapraszamy do wypoczynku w naszym gospodarstwie.

Zapraszamy do spędzenia tradycyjnych Świąt Wielkanocnych, Bożego Narodzenia oraz Sylwestra.
 
Zapraszamy !
 

oferta
| galeria | atrakcje | kontakt | mapa

© Gospodarstwo Eko - Agroturystyczne "Zagroda", Podobin - realizacja projektu:
Verakom